Home > HAKKINDA > Yorumlar

Yorumlar

Aralık 24th, 2008

Yazıların altına kayıt olmadan da yorum yapabilirsiniz. Ancak ilk yaptığınız yorum onaylanmalı. Daha sonraki yorumlarınız onaylanmadan yazının altında görülecektir. Umarım :)

HAKKINDA

 1. gülsah kalafat
  Aralık 25th, 2008 at 10:55 | #1

  Magavlanın tarihi kısmında karayolundan 4 km yazmışsınız galiba köy koltukludan ibaret resimlerden de anlaşılan bu karayolundan itibaren 7 km dir birde 2007 nufusuna göre 388 kişidir nufusumuz bilgilerinize

 2. admin
  Aralık 25th, 2008 at 13:51 | #2

  Geribildirimleriniz için teşekkür ederiz.

  Öncelikle resimlerden öyle anlaşılıyor derken bir yere kadar haklı olabilirsiniz. Ancak bu sitenin eski hali dahil bugüne kadar her fırsatta çeşitli resimlerin tarafımıza ulaştırılması hususunda çok fazla talebimiz oldu ancak maalesef herhangi bir destek gelmedi.

  Eğer elinizde olan ve burada paylaşılmasını istediğiniz fotoğraflarınız varsa lütfen info@magavla.com adresine yollayınız. Hemen burada yayınlayalım.

  Ayrıca köyün merkezinin neresi olduğunu bilmiyorum bu konu hakkında resmi bir bilgisi olan varsa paylaşırsa hemen düzeltiriz. Öyle bir takıntımız yok.

  Teşekkürler.

 3. OmerKoltuk
  Ocak 2nd, 2009 at 19:34 | #3

  Selamlar..
  Buradan herkesin yeni yilini kutlar nice mutlu ve saglikli yillar dilerim. Koyumuzun karli fotograflarini gordum,icimden gecen ilk sey;simdi orda olmak vardi:)

 4. OmerKoltuk
  Ocak 2nd, 2009 at 19:35 | #4

  Ayrica gulsah kalafat kardesime vermis oldugu nufus ve km bilgilerinden dolayi tesekkurler:)

 1. Henuz geri izleme yok.