Home > HAKKINDA > Siteye Nasıl Kayıt Olabilirim

Siteye Nasıl Kayıt Olabilirim

Aralık 23rd, 2008

Merhabalar,

Sitemizden aktif olarak faydalanmak, yazılar yazmak, yorumlar bırakmak için kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olma süreci aşağıda adım adım açıklanmıştır.

1- Öncelikli olarak “Kayıt Ol” linkine tıklayınız.

kayit1

 

2- Kayıt ol linkine tıkladığımızda karşımıza çıkan aşağıdaki ekrandaki zorunlu alanları doldurunuz. “Hakkınızda” yazan yere özellikle ayrıntılı bilgi yazmanızı rica ederiz. Örneğin, köyümüzde hangi mahalleden olduğunuz, şu an nerede oturduğunuz, ne işle meşgul olduğunuz gibi.

kayit2

 3- Yazmış olduğunuz e-posta adresinize bir onaylama maili gönderildi. Bu e-postada yer alan linke tıkladığınızda sistem sizi sitenin giriş sayfasına yönlendiriyor. Burada kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp siteye giriş yapabiliyorsunuz.

kayit4

 

4- Siteye giriş yaptınız. Yazı yazabilmek için yazarlığınız site yönetimi tarafından onaylanmalıdır. Ancak diğer tüm fonksiyonlardan yararlanabilirsiniz. Yazarlığınız onaylandıktan sonra karşınıza çıkan ekran şu şekilde olacaktır.

kayit6

 Burada “Yazılar” bölümünün altında “Yeni Ekle” ye tıklayarak yazı yazabilirsiniz.

Yazınızı tamamladıktan sonra “Yayımla” ya tıklamanız gerekmektedir.

Yazınızı isterseniz belli kategorilerin içine sokabilir veya yazınıza etiketler ekleyebilir veya yazınızı yoruma kapatabilirsiniz.

 

Hazırlayan: Engin Koltuk — Kaynak Göstermeden Kullanmayınız.

HAKKINDA ,

  1. Henuz Yorum Yapilmamis. Ilk Yorumu Yapin.
  1. Henuz geri izleme yok.