Archive

Posts Tagged ‘petekli.net’

Fotoğraf Ekleme

Ocak 5th, 2009

Merhabalar,

Yazarlarımızın yazdığı yazılara nasıl fotoğraf ekleyebileceği bu yazıda anlatılmaktadır.
Yazı yazmak için öncelikle siteye kayıt olmalısınız. Kayıt olan üyelerimiz içinde yazar olmak isteyenlerin kendileri hakkındaki özet bir bilgiyi info@magavla.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Yazarlığınız onaylandıktan sonra, yazı yazabilecek, yazılarınıza fotoğraf  ekleyebileceksiniz. Yazar olmadan veya kayıt dahi olmadan da yazılara yorum ekleyebileceksiniz. İlk yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Siteye kayıt olduktan sonra, sağ menüden kullanıcı adı ve şifremizle giriş yapıyoruz. DEVAMINI OKU…

HAKKINDA

Magavla mı Koltuklu mu?

Aralık 25th, 2008

Gerek sitenin eski hali gerekse bu halinde tarafımıza ulaşan en şiddetli eleştiriler, sitenin Magavla sitesinden çok Koltuklu sitesine benzediği yönündeydi.

Sitenin kurucuları olarak bizler Koltuklu mahallesinden olduğumuz için elimizdeki resimler de hep buralardan. Elimizde başka resim yok.

İsteğimiz tüm mahallelerden resimleri burada yayınlamak. O mahalle veya bu mahalle diye bir ayrım kesinlikle yapmıyoruz. Yayınlanmasını istediğiniz resimleri bize gönderiniz.  info@magavla.com adresini kullanabilirsiniz.

Bundan sonra buraya resim göndermeyenler lütfen bu site Koltuklu sitesi olmuş diye eleştiri yapmasınlar. Önce paylaşımlarınızı yapınız ardından eğer sitede paylaşımlarınızı göremezseniz sonuna kadar haklısınız.

Katkılarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorumlarınızı yazının altına yazabilirsiniz.

HAKKINDA

Yorumlar

Aralık 24th, 2008

Yazıların altına kayıt olmadan da yorum yapabilirsiniz. Ancak ilk yaptığınız yorum onaylanmalı. Daha sonraki yorumlarınız onaylanmadan yazının altında görülecektir. Umarım :)

HAKKINDA

Siteye Nasıl Kayıt Olabilirim

Aralık 23rd, 2008

Merhabalar,

Sitemizden aktif olarak faydalanmak, yazılar yazmak, yorumlar bırakmak için kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olma süreci aşağıda adım adım açıklanmıştır.

1- Öncelikli olarak “Kayıt Ol” linkine tıklayınız. DEVAMINI OKU…

HAKKINDA ,

Kayıt Ol

Aralık 23rd, 2008

Merhabalar,

Sitemize aktif katılım yapmak için lütfen kayıt olun.

HAKKINDA ,

Sen de Yaz

Aralık 22nd, 2008

Bu site tüm Magavlalı’ların yorumlarına ve düşüncelerine açıktır. Blog yapısında olduğu için kendi paylaşmak istediğiniz yazıları yazma şansına sahipsiniz. Yani bu sitede herkes yazar olabilir.

Bunun için yapmanız gereken kayıt ol linkinden kayıt olmanız ve kendinizin kısa bir tanıtımını yapmanız. Yazarlığınız onaylanınca siteye yazı yazabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sadece yorum yapmak isterseniz her sayfada yer alan yorum kutularına istediklerinizi yazabilirsiniz.

HAKKINDA